Maxi уют и модерен вкус
0 коментара
Сподели:
Нещата от живота
5 исторически места в България, до които да се докоснеш
Места
Тату и пиърсинг местата, където изкуството говори
Нещата от живота
The Local: Емануил Сергиев – Кайнеца
Нещата от живота
Black Friday на eMAG – бъди готов да грабнеш най-доброто!
Новината, която отдавна чакахме е точно пред нас и на прага на есента, нямаме търпение да ти съобщим, че обновеният ресторант в Maxi Club София отваря врати точно на 18 септември. Както знаеш тук винаги са държали на детайла и качеството, затова и сега ще зарадват сетивата ти с прекрасен интериор в пастелни тонове, много естествени материали, светлина и уют, на който ние много държим.
Менюто е от любимото ни – подчертано средиземноморско, с акцент върху модерната европейска кухня, а факирите в кухнята определено няма да оставят кулинарните ти сетива да скучаят.

В добавка към всичко това получаваш елегантно обслужване, уединение, подходящо място за бизнес срещи и разточителни вечери, плюс идеалното местонахождение в полите на Витоша.
Не пропускай!
.jpg)




















